Pyžamo košieľka do pôrodnice

Lacná červená nočná košeľa bez rukávov

Transformačná cesta materstva si vyžaduje pohodlie, ľahkosť a štýl. Lacná červená nočná košeľa na dojčenie bez rukávov je stelesnením všetkých týchto atribútov. Tento úžasný kúsok oblečenia nie je len nočnou košeľou, ale spoločníkom počas vašej cesty tehotenstvom a dojčením. Červená farba, živá a odvážna, predstavuje silu ženy vstupujúcej do materstva. Je vyrobená z jemnej matnej tkaniny, ktorá rozmaznáva vašu pokožku ako nežné pohladenie a poskytuje maximálne pohodlie, ktoré v týchto chvíľach potrebujete.

Cena v čase recenzie: 14,99 €

Dámska nočná košeľa Patricia zo 100 % bavlny pre pohodlie plnoštíhlej postavy

Dámska nočná košeľa v osvedčenom strihu, ktorý padne každému, to je nočná bielizeň Patricia. Táto klasická nočná košeľa v sviežom dizajne ľahko zapadne do vášho šatníka a stane sa jeho prirodzenou súčasťou. Vďaka 100 % bavlnenému materiálu ho budete radi nosiť počas horúcich letných večerov aj na jeseň.

Károvaná moderná bavlnená tehotenská nočná košeľa

Móda je hravá a rozmanitá. A rozhodne nie je nad kvalitné, moderné a praktické kúsky v šatníku. Pre nastávajúce matky je tu nádherný model. Zaujme vás na prvý pohľad.

Cena v čase recenzie: 27,45 €

Pohodlná tehotenská nočná košeľa so zapínaním na gombíky

Tehotenstvo je obdobie, keď žena túži po pohodlí viac ako kedykoľvek predtým. Spánok je pre nastávajúcu mamičku veľmi dôležitý, preto je vhodné vybrať si správnu nočnú košeľu, ktorá zabezpečí dokonalé pohodlie a nerušené sny. Tehotenská nočná košeľa Bonprix je určite skvelou voľbou.

Cena v čase recenzie: 11,99 €

Ružová materská ošetrovateľská nočná košeľa Lupoline Ella

Kamizola Ella vám poskytne výnimočné pohodlie vďaka splývavej viskóze. Hrnčeky sa dajú ľahko vybrať jednou rukou a môžete tak kŕmiť svoje dieťa kedykoľvek počas noci.

Cena v čase recenzie: 37,59 €

Letné krátke dojčiace pyžamo Bonprix z organickej bavlny

Toto pohodlné pyžamo je perfektné na tehotenstvo aj počas dojčenia. Tričko s krátkym rukávom ponúka dostatok miesta pre rastúce bruško, gombíkovú légu možno využiť na dojčenie.

Cena v čase recenzie: 12,99 €