Detské pyžamo s autom

Detská pyžamá s autíčkami, vláčiky, traktory alebo napríklad motívom červeného auta z animovaného filmu Cars, to všetko sú motívy, ktoré majú malí i veľkí chlapci na pyžamách najradšej. Malí nezbedníci zo všetkého najviac uvítajú celoplošná, veľká potlač autá na tričku, zatiaľ čo už väčšie chlapci skôr ocenia decentnú menšie frajerský potlač alebo len vzorované nohavice a jednofarebné tričko. Či už sú ale ich predstavy akékoľvek, vám ako rodičmi asi zo všetkého najviac záleží na samotnom materiáli pyžamá
.
Kvalita látky je nepochybne rozhodujúcim faktorom pri výbere. Každý rodič totiž chce, aby sa dieťa cítilo aj počas spánku pohodlne, nikde ho nič netlačilo a materiál rešpektoval citlivú detskú pokožku. A práve preto je dôležité zamerať sa hlavne na detská pyžamá s vysokým podielom bavlny, ktorá majú dostatočnú savou schopnosť, sú príjemná na dotyk a pekne hrejú. Keď sa potom kvalitný materiál spojí s pekným motívom auta na pyžame, bude spokojnosť na oboch stranách.

Klučičí pyžamo s auty

Výber detského pyžama neznamená len hľadanie pohodlného strihu a kvalitných materiálov. Je tiež dôležité, aby sa dieťaťu páčilo. Ak je to chlapec, s týmto pyžamom s potlačou športového auta sa určite trafíte do čierneho. Pyžamo s dlhými rukávmi a nohavicami možno využiť v chladnejších dňoch roka na spanie doma aj v škole.

Detské chlapčenské bavlnené krátke pyžamo s potlačou

Vyberáte detské pyžamo? Verte, že správnou voľbou vyhráte. Dieťa sa ľahšie oblečie do pyžama a potom do postele. Stačí si zaobstarať toto chlapčenské pyžamo, ktoré zaujme každého malého chlapca. Vyniká však nielen vzhľadom, ale aj kvalitou materiálu.

Cena v čase recenzie: 10,97 €

Detské pyžamo Cornette

Je dobre známe, aký dôležitý je kvalitný spánok a jeho vplyv nielen na psychickú stránku človeka. Pre kvalitný spánok je dôležitá nielen správna posteľ, ale aj vhodný výber oblečenia. Pre detskú nočnú bielizeň to platí dvojnásobne. Zároveň je tu dôležitý aj výber diela, ktoré bude pre dieťa zaujímavé.

Cena v čase recenzie: 15,13 €

Chlapčenské pyžamo Cornette Breakfast

Chlapčenské pyžamo 966/79 Breakfast Cornette. Tričko s dlhým rukávom, okrúhly výstrih, na prednej strane obrázok. Dlhé nohavice, kockovaný vzor. Vhodné aj pre bežné nosenie.

Cena v čase recenzie: 16,44 €

Moderné chlapčenské pyžamo Bite me

Chlapčenské pyžamo Bite me z mäkkej a príjemnej bavlny. Šortky majú elastický pás, ktorý ich udrží na mieste. Pre nerušený spánok.

Cena v čase recenzie: 14,94 €