Detské pyžamo overal na spanie

Detská pyžamá v podobe overalov patrí medzi najviac praktické a pohodlné kúsky oblečenia pre doma. Vďaka ich ľahko priliehavému strihu a hrejivému materiálu sa perfektne hodí na spanie počas chladných nocí, lebo v nich deti zostanú v teple, aj keď sa v spánku odkryjú. Vyberať je ale potrebné najmä také overaly, ktoré majú zakončené nohavice a rukávy pružným nápletom zabraňujúcim vyhrňovaniu. Jedine tak zostane v teple aj to najviac divoké dieťa, ktoré sa vo spanie neustále pretáča a hádže rukami a nohami.

Detské overaly na spanie sú najčastejšie prispôsobené na predné zapínanie na zips, patentky, prípadne gombíky. Deti si ich tak ľahko oblečú aj samy. O dosť radšej je deti nosia, ak má overal pestré farby, rozprávkové motívy alebo strih zvieraťa. Existujú totiž aj také detské overaly, ktoré majú kapucňu ozdobenú látkovýma ušami a celkovo vzhľad overalu pripomína zajačika, kravičku alebo jednorožca.

Ružový dievčenský overal na spanie so zipsom

Oblečenie na spanie je ideálne na jeseň a zimu. Sú mäkké, teplé a zábavné! Kto by ich nemal rád? Zbožňujú ich najmä malé deti, ktoré sa v nich cítia bezpečne a veľmi pohodlne. A to je presne to, čo ako ich rodičia chceme, však? Prečo teda namiesto klasickej nočnej košele alebo dvojdielneho pyžama nepožičať svojej malej slečne hravý spací úbor s potlačou lenošky?

Cena v čase recenzie: 12,99 €

Praktická dlhá detská súprava na spanie s vianočným motívom

Detský teplý overal s vianočným dizajnom sobov. Dlhý overal má rukávy a nohavice zakončené voľnou gumičkou. Vpredu má zips, ktorý siaha až do rozkroku, a klokanie vrecko na bruchu. Kombinéza má kapucňu.

Cena v čase recenzie: 17,50 €

Detský praktický overal s kapucňou z hrejivého materiálu

Detský hrejivý overal s cartoon dizajnom. Dlhý overal má ukončené rukávniky aj nohavičky voľne do gumičky. V prednej časti je zips, ktorý siaha k rozkroku a na brušku má klokanie vrecko. Overal má kapucňu.

Cena v čase recenzie: 23,30 €

Chlapčenský dlhý bavlnený pyžamový overal s nápisom

Spací overal s lemami a skvelým potlačou z bavlneného materiálu. Praktický chlapčenský pyžamový overal s nápisom. Vpredu zips s ochranou pre bradu, elastické lemy.

Cena v čase recenzie: 12,99 €