Detské pyžamá Disney

Nie je snáď dieťaťa, ktoré by nepoznalo aspoň jednu rozprávku z dielne filmového štúdia Walt Disney Pictures. K tým najznámejším animovaným rozprávkam bezpochyby patrí Frozen, Cars, Pokémoni alebo Mickey Mouse. A práve s ikonickým hrdinami týchto detských filmov sa vaše dieťa môže skonštatovať na detskom pyžamku. V obchodoch sa dá totiž stretnúť s detskými pyžamami Disney, ktoré vsádza na osvedčené motívy z rozprávok.

Dostupné sú ako pre chlapcov, tak pre dievčatá akéhokoľvek veku. Ideálne sú preto ako darček k Vianociam, narodeninám či len tak pre radosť a verte, že vaše dieťa nové pyžamko so svojou obľúbenou postavou z rozprávky určite ocenia! Ako každé iné pyžamo aj to s motívmi Disney možno zakúpiť v rôznych prevedeniach – na zimu i na leto. Spodný diel môžu tvoriť kraťasy či dlhé nohavice, horný diel potom tričko s krátkym alebo dlhým rukávom. Záleží teda len na tom, aké pyžamo pre svoje malé nezbedníkov zháňate.

Detské bavlnené dlhé pyžamo s obrázkom Minnie

Hľadáte kvalitné detské pyžamo? Hľadáte vhodný darček pre svoje dieťatko? Zárukou úspechu a spokojnosti je kvalitný materiál a zaujímavý obrázok alebo tlač. Takto máte istotu úspechu a spokojnosť bude na oboch stranách, detskej aj dospelej.

Cena v čase recenzie: 16,9 €

Ružové dievčenské pyžamo Disney Minnie Mouse

Detské pyžamo s obľúbenou Disney potlačou.

Cena v čase recenzie: 9,08 €