Detské nočné košieľky

Každá malé dievčatko sa chce podobať svojej mamičke. A čo ženy najradšej nosia za letných horúcich nocí? Predsa letné nočné košieľky! Tak prečo aj svoje malé princeznej nekúpiť detskú nočnú košieľku z priedušného a veľmi savého materiálu, v ktorej jej bude príjemne? Detské nočné košieľky sú skvelou voľbou pre všetky malé parádnice!

Ušité môžu byť z najrôznejších materiálov. Najlepšie ale bude, keď vyberiete dievčenské košieľku z bavlny, ktorá je jemná, hladí telo a nikde neškriabe. Strihovo má väčšina košieľok dĺžku po kolená alebo tesne pod ne. Rukávky bývajú najčastejšie krátke a výstrih guľatý. Poobzerať sa ale môžete aj po trochu teplejších detských košieľkach s dlhým rukávom.

Ako ďalšie vec, ktorú by ste pri výbere mali riešiť, je vzhľad. Dievčatá sa budú do nočnej košieľky zo všetkého najviac tešiť, keď ju bude zdobiť obľúbená rozprávková postava alebo motív zvieratiek. V poslednej dobe sú obľúbené najmä detské nočné košele Frozen.

Dievčenská ružová nočná košeľa Calvin Klein s tenkými ramienkami

Dievčenská nočná košeľa Calvin Klein poteší každé dievčatko. Košieľka má úzke ramienka a jemnú potlač značky na prednej strane. Košieľka má pohodlný strih. Poskytuje pohodlie pri odpočinku a spánku.

Cena v čase recenzie: 23,45 €

Ružová nočná košeľa pre dcéru a bábiku

Presne to pravé pre všetky priateľky bábiky. Nočná košeľa s roztomilou potlačou koníkov a volánom je k dispozícii aj pre bábiku. Partnerský vzhľad pre dievčatko a bábiku.

Cena v čase recenzie: 9,99 €

Dievčenská bavlnená nočná košeľa v kratšej dĺžke s nápisom na prednej strane

Dievčenská nočná košeľa 2591 TARO je vyrobená z kvalitnej vzorovanej bavlny s dlhými rukávmi a potlačou. Je dlhá po kolená.

Cena v čase recenzie: 15,09 €

Letná detská ružová a sivá nočná košeľa s hrochom

Hľadáte ideálny darček pre bábätko alebo dieťa? V nadchádzajúcom období hľadajú mamičky praktické darčeky. A to je nepochybne prípad tejto letnej nočnej košele s hravými obrázkami a jemným spracovaním. Nočná košeľa je vyrobená z kvalitnej bavlnenej tkaniny, ktorá nikde neškriabe ani netlačí.

Cena v čase recenzie: 11,49 €

Nočná košeľa pre najmenších

Zaobstarajte svojim dievčatkám nočnú košeľu v melónovom alebo ananásovom vzore z príjemného bavlneného úpletu. Len to najlepšie pre vaše deti!

Cena v čase recenzie: 12,07 €

Bavlnená detská nočná košeľa s veselou potlačou mačiek

Detská nočná košeľa s krátkym rukávom Mačky. Detská nočná košieľka je v jemnom veselom motívu mačiek je riešená krátkym rukávom a okrúhlym výstrihom pri krku.

Cena v čase recenzie: 5,71 €

Dievčenská vianočná nočná košeľa

Roztomilé vianočné tričko s drzým motívom vianočného mopslíka. Vyrobené z čistej bavlny, veľmi pohodlné na nosenie.

Cena v čase recenzie: 9,54 €

Dievčenská nočná košeľa sa spiace mačičkou

Bavlnená dievčenská nočná košele Dodo Cat, ktorá si získa každú malú slečnu. Roztomilá mačička s látkovými labkami bude príjemnou spoločníčkou pre nočný spánok.

Cena v čase recenzie: 20,27 €