Dámske pyžamo capri

Dámske pyžamo s capri nohavicami predstavuje skvelý kompromis, pokiaľ nemáte rada pyžamá s šortkami alebo nohavicami s dlhými nohavicami. Vďaka svojej príjemnej dĺžke pod kolená je dámske pyžamo capri ideálne ako do letných mesiacov, tak na nosenie v zime. Vybrať si ho môžete v rôznych farebných variantoch, veľkostiach i materiálovom zložení. Pre domácich leňošenie je ale samozrejme najviac príjemné pyžamo zo 100% bavlny. Prípadne sa zamerajte na materiál obohatený o prímes pružných vlákien.

Capri pyžamové nohavice môžete zakúpiť aj v prevedení pre tehotné. V takom prípade majú nohavice väčšinou podbřišní strih a horný diel pyžama tvorí vzdušná blúzka. Pas býva opatrený elastickou gumou v tunelu a niekedy naviac ešte šnúrkou.

Na dámskom capri pyžame je skvelé tiež to, že pristane ako mladým slečnám, tak zrelým dámam. Vie byť pohodlné, funkčné a slušivé. A práve to sú tie najlepšie vlastnosti, ktoré vám dámske pyžamo môže ponúknuť.

Rozkošné tehotenské pyžamo v modernom a pohodlnom strihu

Vínové a ružové tehotenské pyžamo 0151 v pohodlnom a modernom strihu. Vrchný diel tvorí tričko s modernými 3/4 rukávmi a mierne okrúhlym výstrihom. Vrchná časť v praktickom dizajne, kde sa vďaka strihu dá ľahko rozvinúť, a tak rýchlo a ľahko dojčiť dieťa. Spodnú časť tvoria nohavice v pohodlnej 3/4 dĺžke.

Cena v čase recenzie: 25,63 €

Ľahučké dámske pyžamo tielko a trenírky

Svetlohnedý pyžamový set Babella Sarina.

Cena v čase recenzie: 36,99 €

Letné krátke dojčiace pyžamo Bonprix z organickej bavlny

Toto pohodlné pyžamo je perfektné na tehotenstvo aj počas dojčenia. Tričko s krátkym rukávom ponúka dostatok miesta pre rastúce bruško, gombíkovú légu možno využiť na dojčenie.

Cena v čase recenzie: 12,99 €